Олександр Богомол розповів, як працюватиме міліція у Тернополі

Олександр Богомол розповів, як працюватиме міліція у Тернополі

Новопризначений начальник обласного управління міліції Олександр Богомол  запевнив тернополян, що зробить усе можливе, щоб не розчарувати своєю роботою та діями громадськість краю. Мета одна – навести порядок в місті та області. Міліція працюватиме прозоро і жоден злочин чи проблема не будуть приховані.

PM558image003

Олександр Богомол заявив, що по області серед правоохоронців відбудуться і деякі кадрові зміни. Всі пропозиції щодо кандидатів він висуватиме на обговорення громадської ради. Правоохоронці, які заплямили свою репутацію, в міліції працювати не будуть.

Боротиметься і триматиме під постійним контролем очільник міліції і питання хабарництва на дорогах. Олександр Богомол звертається до усіх мешканців краю повідомляти про факти вимагання грошей за порушення правил дорожнього руху.

Закликав начальник обласного управління журналістів та громадські організації не розповсюджувати неперевірену інформацію. Останній прецедент – новина про вивезення з Почаївської Лаври Чудотворної ікони, яка виявилася хибною.

Розповів Олександр Богомол і про розкриття резонансних злочинів таких як – шахрайство з працевлаштуванням та пошуком житла, викриття тридцяти п’яти об’єктів з виготовлення та продажу неліцензованого алкоголю. Не оминув теми крадіжок велосипедів та незаконне видобування корисних копалин.

Головний міліціонер краю звернувся до усіх мешканців Тернопільщини повідомляти про будь-які правопорушення, бо лише спільними зусиллями можна побороти злочинність.

 

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *