Олександр Усик – український отаман світового боксерського рингу

Олександр Усик – український отаман світового боксерського рингу

Знаменитий український гопак на рингу, колоритний козацький імідж з оселедцем на голові та хрестом на шиї швидко перетворили спортсмена на національного улюбленця.

Олександр Усик

Українець народився в один день з легендарним боксером Мухаммедом Алі. Його батько і дід також займалися боксом. Тож статус чемпіона українцю визначила сама доля.

Олександр Усик народився в Сімферополі у сім’ї колишнього військового. Якийсь час майбутній чемпіон жив у селі на Сумщині та допомагав доглядати корів на фермі. Мати спортсмена розповідала, що в дитинстві він часто хворів. Подолати проблеми зі здоров’ям йому допоміг спорт. Юнак займався футболом, танцями та дзюдо.

Шлях Олександра Усика на вершину успіху був нелегким. Утім, якщо боксеру не вистачало досвіду або майстерності, він домагався свого завзятістю і працьовитістю. Вже у 19 років Олександр Усик дебютував на рингу та отримав свою першу перемогу.

У кар’єрі боксера Олександр Усик швидко набирав обертів. Показавши приголомшливі результати в любительському спорті, він пішов далі. Уже на професійному рингу спортсмен проявив себе справжнім бійцем. Одного за одним він змушував своїх суперників падати, а глядачів – захоплюватися його талантом та жагою до перемоги.

17 вересня стало одним із найскладніших днів у професійній кар’єрі Олександра Усика. Ні чужий ринг, ні відсутність належного досвіду не завадили йому стати чемпіоном світу в першій важкій вазі й забрати цей титул у поляка Кшиштофа Гловацькі. Це була не просто перемога. Український богатир побив 30-річний рекорд легендарного Еванда Холіфілда. Щоби стати чемпіоном всередині 1990-их, американцю знадобилося 12 боїв. Українець зробив це за 10 поєдинків.

Уже у 2016 році Усика визнали найкращим боксером року.

Крім професіоналізму, Усика вирізняє неабияка харизма. На Олімпіаді в Лондоні Олександр завоював прихильність глядачів українським гопаком на рингу. Ролик з його танцем зібрав сотні тисяч переглядів в Інтернеті, а сам Усик став улюбленцем мільйонів українців.

На прес-конференціях українець багато жартує, перетворюючи їх із банальних офіційних заходів на справжні шоу.

Олександр Усик ніколи не зупиняється на досягнутому. Попри всі свої титули, він націлений на вищі результати у спорті і навіть у сім’ї. Боксер виховує трьох дітей, але мріє про ще більшу родину.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares