Ольга Харлан – тричі чемпіонка світу!

Ольга Харлан – тричі чемпіонка світу!

Ольга Харлан стала чемпіонкою світу 2017 року в індивідуальному фехтуванні на шаблях.

Це звання вона завоювала у німецькому Лейпцигу у суботу, 22 липня. У фіналі українська спортсменка виявилася значно вправнішою за Аззу Бесбес з Тунісу – 15:5.

Харлан зробила ривок на старті поєдинку – 6:0, тільки після того дозволила здобути суперниці перше очко. Надалі Ольга лише збільшувала свою перевагу, здобувши розгромну, як для фіналу, звитягу.

Для 26-річної української шаблістки це вже п’ята золота медаль на чемпіонатах світу. Тричі вона ставала найкращою в індивідуальних змаганнях (до цього у 2013 та 2014 роках), а ще двічі – у командних (у 2009 та 2013 роках).

Доречно зазначити, що після Олімпіади-2016 Ольга змушена була пропустити три місяці тренувань та деякі престижні змагання через травму. Вона повернулася у великий спорт лише у травні цього року, завоювавши бронзову нагороду на внутрішньому турнірі.

Натомість, тернополянка Олена Кривицька не зуміла здолати польку Єву Неліп в півфіналі Чемпіонату світу з фехтування на шпазі, завоювавши бронзову медаль. Як для Кривицької, так і для Неліп цей півфінал у Лейпцигу став дебютним у кар’єрі, адже раніше жодна з фехтувальниць не завойовувала особистих нагород на такому великому турнірі.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *