Перша весняна перемога тернопільської “Ниви” (Огляд матчу)

У 23 турі Другої ліги “Нива” вдома обіграла житомирське “Полісся” з рахунком 2:1.

Тернополяни доволі активно розпочали гру, намагаючись з перших хвилин якомога швидше доставити м’яч вперед, однак відповідь “Полісся” була не менш гострою. Тож за рівної гри господарі пропустили після стандарту – 0:1. До перерви “Нива” могла відігратися, проте завершальні удари наших нападників так і не влучили у ціль.

Непростими для тернополян видалися стартові хвилини другого тайму, під час яких “Ниві” відверто пощастило не пропустити вдруге.  Аж після цього господарі взялися за справу – Герт зробив довгу діагональ у напрямку воріт “Полісся”, а Гатала, випередивши захисників, пробив повз воротаря. Цей гол став не лише першим для команди навесні, але й п’ятим для Ігоря Гатали у чемпіонаті.

Взяття воріт дало неабиякий поштовх тернополянам, які регулярно стали турбувати голкіпера житомирського клубу. Щоправда, проблем “Ниві” додало вилучення Анатолія Чорномаза, який отримав другу жовту картку. Однак навіть це не зупинило господарів на шляху до перемоги. Після далекого вкидання з ауту від капітана Костянтина Пікуля, п’ятою м’яч у ворота “Полісся” переправив Олександр Дугієнко.

Усі намагання гостей врятувати нічию ні до чого не призвели. Натомість, тернополяни могли збільшити рахунок.

Перша перемога “Ниви” у третьому колі дозволила команді піднятися на четверте місце у турнірній таблиці, зрівнявшись за очками із вінницькою “Нивою-В”. Попереду у нашої команди два матчі з лідерами, які достроково підвищилися у класі.