Перші призові місця та звання кращого футболіста – результат відмінних командних ігор ГУ ДФС Тернопільщини (ФОТО)

Перші призові місця та звання кращого футболіста – результат відмінних командних ігор ГУ ДФС Тернопільщини (ФОТО)

Вчора на спортивній базі Тернопільської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України, спорткомплексах «Текстерно» та управління СБУ області відбулись футбольні та волейбольні змагання, приурочені Дню захисника України, інформує відділ організації роботи ГУ ДФС у Тернопільській області.

IMG_2568

У півфінальній грі футбольних змагань за звання найкращих боролись працівники Головного управління Державної фіскальної служби області, Тернопільської митниці ДФС та Головного управління Національної поліції Тернопільщини.

У результаті футбольних баталій з результатом 4:1, здобути першість та завоювати турнірне золото вдалось команді ГУ ДФС. Та це не єдине досягнення працівників відомства у цьому поєдинку. Крім цього, за результатами гри судді визначили кращого футболіста, ним став гравець команди Тарас Таращук.

Справжню командну гру та непереборне бажання перемоги продемонстрували співробітники фіскальної служби області й у волейбольному турнірі. Не поступившись волейболістам з обласного Управління Служби безпеки та команді Управління поліції охорони, волейбольна команда ГУ ДФС зайняла перше призове місце. Суперникам, в свою чергу, дістались срібло та бронза змагань.

Loading...
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares