Перший тайм вони все ж відіграли…

Центральний поєдинок 12 туру у Дніпропетровську команди так і не завершили. Після першого тайму при рахунку 2:1 на користь господарв на стадіоні зникло світло і бригада арбітрів після майже півгодинного очікування прийняла рішення не продовжувати гру. У Рішенні Дирекції Прем’єр-ліги з цього приводу зокрема зазначено, що матч “Дніпро” – “Металіст” повинен бути дограний, починаючи з другого тайму. Дата і час догравання матчу будуть визначені додатково.

13102013-1

«Чорноморець» – «Волинь» – 0:0.

Одесити починають відставати від трійки лідерів, а лучани вперше у сезоні на виїзді не пропускають голів у власні ворота.

«Динамо» – «Металург» Д. – 9:1.

Динамівці сповна помстились за свої попередні невдачі і за поразку земляків з «Арсенала» у Донецьку днем раніше.

«Севастополь» – «Іллічівець» – 0:1.

Друга поспіль поразка кримського колективу і третій виграш маріупольців у сезоні на виїзді дозволили маріупільцям піти у відрив від переможених.

«Шахтар» – «Арсенал» – 7:0.

Рекордна  за забитими голами перемога далась чинному чемпіону України без найменших труднощів.

«Металург» З. – «Карпати» – 1:3.

Результат матчу у Запоріжжі здивував прихильників обох команд, але потішив лише львів’ян.

«Говерла» – «Зоря» – 0:0.

Відсутність голів та поділ очок достатньо об’єктивно відображає суть того, що відбувалось на ужгородському «Авангарді».

«Таврія» – «Ворскла» – 0:1.

Аутсайдер, попри гідний опір, не зміг втримати навіть нічию, а полтавська команда продовжує збирати успіхи на чужих полях.

Маючи гру у запасі харківський «Металіст» і надалі посідає першу сходинку у турнірній таблиці. На друге місце вийшов «Шахтар», третім йде «Дніпро», який також зіграв на матч менше.