Підприємства Тернопільщини відмовляються давати техніку на АТО

Підприємства Тернопільщини відмовляються давати техніку на АТО

Керівництво одного із промислових підприємств Тернопільського району всупереч вимог Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» відмовилось передати військовому комісаріату транспортні засоби, які перебували на балансі організації.

Відмовляючись виконати зведений наряд на поставку автотранспорту, посадові особи підприємства порушили положення ст. 21 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», що і було задокументовано співробітниками УСБУ. 27 лютого за матеріалами СБУ Тернопільським РВ УМВСУ до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 114-1 КК України (перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань в особливий період).Кримінальний кодекс України передбачає покарання за вчинення даного злочину у вигляді позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.

Протягом лютого 2015 року Тернопільським УСБУ було викрито ще два аналогічні випадки ігнорування вимог Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» посадовцями місцевих підприємств. Органами МВС розпочато кримінальні провадження за фактом перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань в особливий період.

Управління СБУ в Тернопільській області закликає громадян проявити свідомість і громадянську позицію, надаючи максимальне сприяння військкоматам у проведенні мобілізації. Правоохоронними органами і надалі вживатимуться заходи реагування на усі випадки порушення законодавства у даній сфері. Відтак, ми застерігаємо жителів області від вчинення дій, які можуть завдавати шкоди обороноздатності нашої держави. Про відомі Вам випадки перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України просимо повідомляти за телефонами: (0352) 52-90-00 або 102.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *