Подруги “виставили” 13-річну школярку на могорич та шість пачок сигарет за те, що не добили

Подруги “виставили” 13-річну школярку на могорич та шість пачок сигарет за те, що не добили

Десять пляшок енергетичних напоїв  та шість пачок цигарок повинна була віддати 13-річна школярка колишнім подругам, за те, що  ті її «відпустили, а не добили». Троє школярок били та погрожували колишній подрузі за те, що відійшла від їхньої компанії і просила повернути позичену спортивну кофту.

Соціальні мережі інколи інформативніші для батьків, аніж розмови  з власними дітьми. Прочитавши переписку доньки з деким, хто мав статус її «друзів»  тернополянка довідалася стільки нового і, на жаль,  неприємного про життя своєї дитини, що згодом ця інформація стала підставою для того, аби у справу втрутилися поліцейські.

Як розповів начальник Тернопільського відділу поліції Степан Савка, до них із заявою звернулася жителька обласного центру і повідомила, що на початку листопада троє невідомих осіб в парку Національного відродження  нанесли її 13-річній доньці тілесні ушкодження. Правоохоронці оперативно встановили підозрюваних. З’ясувалося, це неповнолітні дівчата. Зате, судячи з повідомлень, що їх надсилали потерпілій через соцмережу та вміння залякати жертву – «фрукти» ще ті.

Мама потерпілої школярки розповідає, що донька рік тому потрапила у сумнівну компанію.

– Дитина тоді сильно змінилася: додому поверталася пізно, від неї було чути цигарками. Я тоді заборонила їй це коло спілкування, – розповідає тернополянка. – Новий виток неприємних подій для моєї доньки почався тоді, коли вона попросила колишню коліжанку, аби та їй повернула спортивну кофту, яку позичала. Скажу відверто, я сама писала цій дитині, телефонувала, аби вона віддала те, що їй не належить.

Як встановили правоохоронці, п’ятого листопада 15-річна тернополянка разом з подругами таки принесли ту злощасну одежину. 13-річну школярку викликали з уроків і сказали, аби та підійшла і забрала кофту. Вони чекатимуть на неї в парку. Дівчина прийшла та не очікувала, що зустріч обернеться  побоями. Зі слів потерпілої,  її били троє – дві десятикласниці та восьмикласниця. З ними була ще четверта дівчина, але та лише стояла збоку палила та матюкалася. Дивно, проте серед білого дня свідками бійки були чимало перехожих, проте ніхто так і не втрутився.

Побита школярка повернулася додому, проте матері ні в чому не зізналася. Згодом жінка знайде пояснення такій поведінці доньки. «Подруги» не лише фізично познущалися над нею, а й через соцмережі залякували.

–  Вони писали доньці, щоб  ні «мамка», тобто я, ні «мусора», напевне мали на увазі правоохоронців, не знали про те, що відбувається, бо тоді буде ще гірше,- розповідає жінка.-  Після бійки в парку моїй дитині дали список, де було вказано, що вона має принести десять пляшок енергетичних напоїв та шість пачок цигарок, навіть вказали марку, за те, що відпустили її , а не добили. Вже навіть коли донька лежала в лікарні, де їй діагностували закриту черепно-мозкову травму та струс головного мозку, так звані «подруги» телефонували і цікавилися, коли та принесе «могорич».

Чи до «могоричу» буде тепер неповнолітнім розбишакам, коли за  справу взялися правоохоронці. Начальник сектору Тернопільського відділу поліції Андрій Кульчицький каже, що справу зараз ретельно вивчають . Кримінальне провадження внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною першою статті 125 ККУ. Проводиться досудове розслідування.

Сектор комунікації Головного управління Національної поліції в Тернопільській  області

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares