Поліція Тернополя вилучила піротехніку на 4,5 тис. грн.

Поліція Тернополя вилучила піротехніку на 4,5 тис. грн.

Зимові свята багато хто не може уявити без спалахів салютів. Одначе слід пам’ятати: яскраве шоу може перетворитися на реальну небезпеку, якщо піротехніка зберігалася і реалізовувалася без дотримання належних умов. Відтак зараз на Тернопіллі тривають поліцейські рейди з виявлення торгових точок, на яких провадиться незаконна торгівля феєрверками та петардами.

Днями дільничні інспектори поліції, які здійснюють нагляд за громадським порядком на центральному ринку Тернополя, виявили ятку, з якої торгували піротехнікою без належних документів. Підприємець, під виглядом продажі новорічної атрибутики, збувала й феєрверки. У неї вилучили вогненебезпечного товару на 4,5 тисячі гривень. Щодо порушниці складеноадмінпротокол за статтею 195-6 (порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів).

Загалом з початку проведення рейдів в обласному центрі співробітники поліції склали 5 адмінпротоколів за незаконний продаж піротехнічних засобів. Вилучено понад 80 найменувань різної піротехнічної продукції на суму майже 15 тисяч гривень.

Поліцейські наголошують: діяльність, яка пов‘язана з торгівлею піротехнічними виробами, підлягає обов’язковому ліцензуванню! Правоохоронці також нагадують: використання піротехнічних виробів в обласному центрі наразі заборонено. Таке рішення, зваживши на події на Сході, ухвалила Тернопільська міська рада.

Сектор комунікації Головного управління Національної поліції в Тернопільській області

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares