Поліція відкрила цікаві деталі розслідування справи скандального директора

Поліція відкрила цікаві деталі розслідування справи скандального директора

Правоохоронці продовжують вивчати деталі справи, яка стосується керівника одного з тернопільських училищ. Дана історія набула чималого розголосу як серед журналістів, так і серед громадських організацій, інформує сектор комунікації Головного управління Національної поліції в Тернопільській області.

Правоохоронці обіцяють довести справу до логічного завершення та покарати винних. Відповідно до доручення тимчасово виконуючого обов’язки начальника Головного управління поліції Олександра Богомола, деталі провадження передали на розгляд з міського відділу поліції в головне управління.

На сьогодні, розповідає Сергій Осадця, заступник начальника слідчого управління, опитано уже 35 студентів училища та 30 викладачів. Діти підтверджують деталі, оприлюднені в засобах масової інформації, тоді як викладачі давати будь-які покази проти директора відмовляються.

Слідчі працюють у трьох напрямках:

– перевіряють господарську діяльність ВПУ, зокрема, чи дійсно діти працювали на господарстві директора та на одному з аграрних підприємств Заліщицького району;

– відпрацьовують інформацію щодо вилучення керівником та викладачами у студентів приватних речей, а саме мобільних телефонів та з’ясовують, чи вимагали за їхнє повернення винагороду;

– відстежують поліцейські і корупційні схеми училища (комендант гуртожитку – рідна сестра директора).

Правоохоронці звертаються до учнів, їх батьків та викладачів допомогти у розслідуванні – підтвердити чи спростувати інформацію, чи дійсно директор змушував та навчав дітей тет-а-тет, як і що говорити правоохоронцям. Будь-яка інформація допоможе в справі.

Нагадаємо, наприкінці січня в соціальних мережах з’явилося відео на якому видно, як двоє учнів одного з місцевих училищ стоять на колінах перед однокурсниками. За словами хлопців, у такий спосіб директор ВПУ вирішив покарати їх за паління цигарок.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *