Помічник дільничного з Тернопільщини допоміг правоохоронцям зі Львівщини затримати вбивцю (ФОТО)

Помічник дільничного з Тернопільщини допоміг правоохоронцям зі Львівщини затримати вбивцю (ФОТО)

Інтуїція та сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків допомогли молодшому сержанту, помічнику дільничного інспектора Підволочиського райвідділу міліції, що на Тернопільщині, Назарові Леськіву впіймати підозрюваного у скоєнні вбивства.

Як повідомили у СЗГ УМВС України в Тернопільській області, дорогою на роботу, на зупинці громадського транспорту, правоохоронець помітив підозрілого незнайомого чоловіка. В око кидався його неохайний вигляд та алкогольне сп’яніння.

Підволочиськ – невелике містечко, тому дільничний, фактично, усіх знає або бачив раніше. «Я підійшов до незнайомця привітався і представився. Підозрілим виявилося те, що чоловік заявив, що приїхав до Підволочиська із Львівської області, але чому і для чого – мотивувати не зміг. Я попросив його пройти зі мною у Підволочиський райвідділ міліції», – розповів Назар Леськів.

Чоловік не став чинити опір й пішов за молодшим сержантом. І лише зайшовши у чергову частину, Назар Леськів побачив нове орієнтування – розшук підозрюваного у вбивстві. На фотографії був незнайомець із зупинки.

У відділку чоловік сказав, що він із Молдови. Назар Леськів зазначив: спілкуючись із ним він ніколи б не подумав, що це вбивця, оскільки жодної агресії не було.

Незнайомець розповів помічнику дільничному, як і чому вбив жінку. За його словами, злочин вчинив у стані алкогольного сп’яніння. Прокинувшись вранці на траві, побачив, що його руки в крові. І тоді зрозумів, що вчинив щось погане. Тому вирішив податися геть від місця злочину. Саме так опинився на Підволочищині.

Завдяки пильності помічника дільничного Назарові Леськіву – вбивця понесе покарання.

Керівництво Головного управління МВС України у Львівській області за допомогу у розкритті умисного вбивства, а також за добросовісне виконання функціональних обов’язків, проявлений високий професіоналізм у виявленні та затриманні злочинця висловило вдячність молодшому сержанту міліції Назару Леськіву.

Назарові Леськіву 21 рік. В органи внутрішніх справ прийшов на початку 2014-го. Рішення служити у міліції батьки хлопця підтримали, а ось кохана дівчина не одразу. Проте минув час, каже Назар Леськів, і вона з розумінням поставилася до обраної ним нелегкої професії.

Сьогодні хлопець навчається у Тернопільському відділенні Національної академії внутрішніх справ. Захоплюється молодший сержант футболом. Готується до поїздки у зону АТО.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *