Понад півсотні ошуканих тернополян заблокували в`їзд у Тернопіль

Понад півсотні ошуканих тернополян заблокували в`їзд у Тернопіль

Обмеженням руху транспорту вирішили виразити своє невдоволення роботою забудовника понад півсотні пайовиків. Протестуючі заважали руху автомобілів поблизу аеропорту в селі Смиківці Тернопільського району.

Повідомлення про обмеження руху транспорту надійшло сьогодні близько 10 години ранку до Тернопільського  відділення поліції. На місце події виїхали правоохоронці.

Поліцейські з’ясували, що нерегульованим пішохідним переходом постійно рухається група людей і не пропускає транспортні засоби. Протестуючі – пайовики  однієї із тернопільських будівельних організацій. У такий спосіб люди висловили своє незадоволення роботою забудовника щодо неналежного виконання своїх зобов’язань та хотіли привернути увагу громадськості та влади для допомоги у вирішенні їхнього питання.

На місці події працівники поліції забезпечили охорону громадського порядку та поспілкувалися з учасниками заходу щодо недопущення блокування дорожнього руху. Невдовзі ініціативна група протестувальників поїхала вирішувати своє питання в апеляційному суді, а решта людей розійшлися. Рух транспорту було відновлено.

Дану подію внесено в журналу єдиного обліку про вчинені кримінальні правопорушення та інші події.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares