Поради для українців, яким відмовляють в об’єднанні сім’ї в Італії

Поради для українців, яким відмовляють в об’єднанні сім’ї в Італії

Слід розпочати з того, що повідомлення про відмову є засторогою, яку влада направляє заявнику для того, щоб попередити його про наявність ґрунтовних підстав для відмови в прийнятті рішення на користь заявника. Однак це повідомлення не означає остаточної відмови, пише Українська газета.

Це може означати, що серед документів, поданих заявником чогось бракує, чи виявлено факти, які унеможливлюють пийняття позитивного рішення.

Заявник може отримати остаточну відмову, якщо в найкоротші терміни не усуне виявлені невідповідності вимогам, встановлених законом.

Впродовж 10 днів з моменту отримання такого повідомлення заявник повинен подати в письмовому вигляді заяву, доклавши документацію, яка доводить, що всі вимоги, встановлені законом, він дотримав.

Якщо заявник не подає жодних письмових заперечень протягом 10 днів з моменту отримання повідомлення про відмову, відділ імміграції прийме остаточне рішення про відхилення заяви. У цьому випадку заявник може подати апеляцію до суду, скориставшись послугами адвоката.

Джерело: Експрес онлайн

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares