Порошенко в Тернополі: зустріч у «кращих» радянських традиціях

Порошенко в Тернополі: зустріч у «кращих» радянських традиціях

nnn

Сьогодні на Тернопільщину із робочим візитом завітав Президент України Петро Порошенко, аби представити нового очільника ОДА Степана Барну. Про приїзд глави держави чиновники говорили останні два тижні і, очевидно, ретельно готувалися до цієї події. Однак, на жаль, відбулося все в кращих «радянських традиціях».

Під будівлею адміністрації зібрали кілька десятків студентів із українською символікою. Дівчата та хлопці двічі виходили на вулицю, оскільки гарант відчутно запізнився, і добряче замерзли на холодному вітрі зі снігом. Прийшли побачити Президента кілька людей, які хотіли власноруч передати йому документи і розповісти про свої проблеми.

Однак спершу охоронці скерували їх у зал, де велась онлайн-трансляція, пообіцявши, що там вони побачать Президента, а потім, коли люди зрозуміли, що їх обманули, сказали стати позаду за студентами. Студентів вишикували у рівні шеренги… І ніби все було красиво, і дівчата усміхалися, і прапори майоріли на сонці… Та все якось так награно. Хіба у Тернополі не знайшлося б людей, які б хотіли зустріти Президента, хіба потрібно для цього організовувати такі театралізовані зустрічі? Тернополяни обурювались і говорили, що «життя по-новому» уявляли собі трохи по-іншому.

Цікава ситуація склалася і з представниками ЗМІ, адже дві третини акредитованих журналістів не змогли потрапити у зал засідання, хоча й отримали акредитацію. Вранці вони просто були викреслені зі списків. Джерела в ОДА повідомляють, що так кардинально скоротили список заступник голови ОДА Іван Бабійчук та його знаменитий у медіа-просторі консультант.

Варто зазначити, що сам Порошенко виграшно відрізнався від своїх «підлеглих-організаторів». Він привітався зі студентами, які його зустрічали, потиснув їм руку, запропонував з ними сфотографуватися. Казав, що це найкраще для нього фото, послухав людей, які до нього зверталися, взяв у них документи, був відкритий і щирий.

Ще цікавіша ситуація склалася з організацією зустрічі у педагогічному університеті. У соцмережах з`явилася інформація про те, що квитки на зустріч з Президентом можна було… купити. Ціна від 20 до 50 гривень.

Правда це чи ні, важко сказати. Але такий вибірковий підхід до учасників зустрічі з Президентом нелегко чимось виправдати. Кажуть, що багато молоді, яка займається волонтерством, зокрема приготуванням їжі для солдатів, які перебувають в зоні АТО, хотіли прийти на зустріч з Петром Порошенком. На жаль, вони також не змогли туди потрапити. А, може, не встигли купити квитки?

Автор
Схожі публікації

2 коментарі

  1. Avatar
    Просто людина

    Первно, Порошенкові подобається така “всенародна” любов. Але не він її організовував. Це тернопільські чиновники-підлабузники, як завжди, хотіли вислужитися. Хто їм прості люди, якщо вже навіть до журналістів таке відверто хамське ставлення. Казав колись Яценюк, коли стояв на Майдані в патріотичному шалику і розкидався патріотичними промовами та обіцянками, що ОДА і РДА треба розігнати. Чому ж цього не зробили? Виходить, не на довірі громадян України тримається влада, а на підлабузниках з ОДА і РДА. Сумно. Нема життя по-новому.

    Відповісти

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *