Потенційний посол США хоче зробити Україну «сучасною європейською демократичною державою»

Потенційний посол США хоче зробити Україну «сучасною європейською демократичною державою»

Американський дипломат Джеффрі Паятт, якого президент Барак Обама висунув на посаду посла у Києві, заявив, що його «найвищою метою» у разі призначення буде допомогти Україні стати «сучасною європейською демократичною державою».

Паятт сказав, що підштовхуватиме Україну до виконання умов, необхідних для підписання угоди про асоціацію з Європейським СоюзомПро це він заявив, виступаючи на слуханні щодо його затвердження у комітеті із закордонних відносин Сенату, повідомляє «Радіо Свобода».

Паятт сказав, що підштовхуватиме Україну до виконання умов, необхідних для підписання угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

Те, що Київ не прагне повноправного членства в економічному співтоваристві кількох країн СНД під проводом Росії, є обнадійливим сигналом для економічної незалежності України, додав Паятт, котрий нині є першим заступником помічника державного секретаря США у справах Південної і Середньої Азії.

Кандидатуру Паятта має затвердити і профільний комітет, і весь склад Сенату США. Також кандидатуру має погодити Україна.

Нинішній посол США Джон Теффт завершить свою місію у нашій державі через кілька місяців.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *