Правоохоронці Тернопільщини провели тренування щодо припинення масових заворушень (ФОТО, ВІДЕО)

Командно-штабне тренування проходило на базі  Копичинецької виправної колонії. Участь у ньому  взяли представники підрозділів Нацполіції, спецпідрозділу СБУ «Альфа», зведений загін груп швидкого реагування установ виконання покарань області, представники Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, військовослужбовці Нацгвардії, рятувальники, інформує Відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Як розповів начальник управління превентивної діяльності ГУНП в Тернопільській області Олександр Розпутній, в ході проведення тренувань підрозділи відпрацьовували спільні дії щодо припинення масових заворушень та звільнення заручників в установі кримінально-виконавчої системи області. Увесь процес відбувався в  умовах максимально наближених до реальних.

За задумом командно-штабних тренувань було розроблено декілька сценаріїв. Залучені до навчання підрозділи звільняли заручників, припиняли прояви групової непокори засуджених, масові безлади, що супроводжувались підпалами, блокуванням та  створенням барикад.

Правоохоронці  у межах своїх повноважень забезпечували належний рівень захисту та охорони об’єктів можливих терористичних посягань. Особливу увагу звернули на методику ведення переговорного процесу із умовними злочинцями.

Під час тренування працював штаб, задачею якого була координація алгоритму дій підрозділів. Мета таких заходів – посилити та налагодити взаємодію суб’єктів боротьби з тероризмом регіону,  опрацювати проблемні питання.

Навчання проводились без участі засуджених та ув’язнених. В ході відпрацювання підрозділи продемонстрували готовність протидіяти терористично-диверсійним проявам, ефективно виконувати свої функції в екстремальних умовах.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *