Прем’єр – ліга: шостий тур

Минулих вихідних за поєдинками на футбольних полях спостерігало більше 112 тисяч глядачів, які прийшли на стадіони. У звітному турі команди забили 15 голів, спортсмени отримали 24 попередження, а трьох футболістів арбітр вилучив з поля.

Футбол. Прем’єр - ліга: шостий тур«Шахтар» – «Металург» З. – 2:0. Донеччани продовжують зі стовідсотковим показником лідирувати у Чемпіонаті України, досить скромно перемігши гостей із Запоріжжя.

«Динамо» – «Таврія» – 2:0. Тільки перша половина гри тримала інтригу, а після перерви динамівці дотиснули аутсайдера Чемпіонату.

«Зоря» – «Ворскла» – 1:2.  Безпрограшна серія луганчан завершилась вдома, де цього мало хто чекав.Полтавська команда виходить на четверте місце у турнірній таблиці.

«Говерла» – «Металіст» – 0:2. Неприємні звістки з Європи про відсторонення від єврокубків не завадили харків’янам на класі здобути чергові 3 очки попри гідну гру закарпатців.

«Севастополь» – «Дніпро» – 1:1. Дебютант Прем’єр-ліги поділив очки з претендентом на медалі за приблизно рівних шансів на перемогу.

«Іллічівець» – «Металург» Д. − 3:0. Після рівного першого тайму у подальшому маріупольці не залишили гостям жодного шансу хоча б на нічию.

«Чорноморець» – «Арсенал» – 1:0. Одесити продовжують серію вдалих ігор, а от «каноніри», схоже, потрапили у чорну смугу.

«Волинь» – «Карпати» – 1:1. У суперництві двох самобутніх команд кращий вигляд мали лучани, проте гості заслужили нічию вірою у власні сили до останніх хвилин.