Президент Росії Путін розлучається з дружиною

Президент Росії Путін розлучається з дружиною

Президент Росії Володимир Путін і його дружина Людмила Путіна оголосили про розлучення, повідомляє телеканал «Росія-24». Таку заяву вони зробили на балеті «Есмеральда» у Кремлівському палаці

Володимир і Людмила Путіни перебували у шлюбі майже 30 років: їх весілля відбулося 28 липня 1983. Про дружину президента росіянам відомо небагато«Це було нашим спільним рішенням, наш шлюб завершений», – сказав президент РФ. «Я приєднуюся до слів Володимира Володимировича, це справді було нашим спільним рішенням», – підтвердила Людмила Путіна.

«Ми практично не бачимося. У кожного своє життя», – пояснив Путін.

«Ми назавжди залишимося дуже близькими людьми. Я вдячна Володимиру Володимировичу, що він мене підтримує», – сказала Людмила Путіна.

Володимир і Людмила Путіни перебували у шлюбі майже 30 років: їх весілля відбулося 28 липня 1983. Про дружину президента росіянам відомо небагато. Людмила Путіна (у дівоцтві Шкребньова) закінчила школу в Калінінграді, працювала листоношею, учнем токаря, була санітаркою і стюардесою. У 1986 році закінчила Ленінградський державний університет, за фахом філолог-романіст. У подружжя дві доньки – Марія і Катерина.

Посідаючи вищі державні посади, Володимир Путін не розголошував про своє особисте життя. Він неохоче і коротко відповідав на подібні запитання журналістів.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *