Президентський блок понизив Гройсмана, а «Народний фронт» підвищив Парубія

Президентський блок понизив Гройсмана, а «Народний фронт» підвищив Парубія

У вищих ешелонах української влади – чергова ротація. Замість Арсенія Яценюка місце прем’єра посів Володимир Гройсман. За це 14 квітня у присутності президента проголосували 257 народних депутатів. Натомість, новим головою  Верховної  Ради став Андрій Парубій: «за» –  284 голоси.

Головним козирем БПП, який запропонував коаліції «понизити» уже екс-спікера парламенту до рівня очільника Кабміну, є те, що свого часу Володимир Борисович бездоганно показав себе на посаді Вінницького міського голови. І хоча керувати заледве півмільйонним обласним центром та дбати про підвищення добробуту сорокамільйонного народу – дві великі різниці, тишком-нишком створена на Банковій коаліція на це не зважила.

А ще – Володимир Гройсман на посаді голови ВР запам’ятався українцям своїми новаціями у проштовхуванні потрібних рішень. Для цього він спеціально придумав термін «сигнальне голосування», завдяки якому й визначав готовність народних депутатів  натискати кнопки «за», коли на сесії  розглядали той чи інший вкрай потрібний пропрезидентській більшості законопроект. Нерідко траплялося, що «тренувальних спроб» у сесійній залі було у рази більше, ніж дійсних, потрібних для прийняття рішення.

Тепер же, ставши Прем’єр-міністром, Володимир Гройсман, навряд чи забуде про свій «винахід» і передасть патент Андрієві Парубію. Швидше за все,  він і надалі успішно випробовуватиме власний метод  вже у Кабміні.

Тож, невдовзі можемо стати свідками «сигнальних» реформ від нового уряду – якщо українці після них виживуть і не зійдуться на Майдані, значить можна розпочинати реальні зміни. А, якщо ні, то завжди можна уникнути відповідальності, аргументуючи тим, що «покращення» нашого життя за рахунок збільшення податкових навантажень, зростання цін на комунальні тарифи і товари першої необхідності було лише пробним.

 

About The Author


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares