Псевдобанкір видурив у жительки Тернопільщини 16 тис. грн

Псевдобанкір видурив у жительки Тернопільщини 16 тис. грн

Жертвою телефонного шахрая стала 37-річна мешканка Шумського району Тернопільщини.  З електронного гаманця жінки зловмисник зняв понад 16 тис. грн.

Як повідомили у прес-службі обласної міліції, на мобільний потерпілої зателефонував чоловік, який представився працівником служби безпеки банку. Почав переконувати жінку, що з її рахунку намагаються зняти кошти і потрібно терміново провести деякі банківські операції. Запропонував допомогти.

Далі жінка все виконувала під чіткі вказівки «банківського» працівника: сказала номер картки та інші персональні дані.

Те, що її рахунок «почистили», потерпіла побачила, коли навідалася до банкомату. За допомогою звернулася до правоохоронців. Міліціонери встановили, що гроші з електронного гаманця зловмисник зняв у Києві. Шахрая розшукують.

Міліціонери вкотре застерігають: не довіряйте телефонним незнайомцям. У жодному разі не надавайте інформацію про номери і коди доступу до банківських карток. Якщо у вас виникають якісь підозри щодо неправомірних дій співробітників банку, то краще зателефонувати на «гарячу лінію» фінансової установи й поцікавитися, чи проводять вони якісь операції, або ж навідатися до найближчого відділення вашого банку.

About The Author
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares