Псевдобанкір знайшов чергову жертву в Кременці

Псевдобанкір знайшов чергову жертву в Кременці

Як не дивно, але коли справа заходить про гроші, наші люди сліпо вірять в усе, що їм говорять. Не перевіряють інформацію, довіряють невідомим, виконують усі умови, а в результаті самі потрапляють на гачок аферистів. Про це повідомляють у секторі комунікації ГУНП в Тернопільській області.

Втратила 1500 гривень 60-річна мешканка Кременця. Невідомий зателефонував до пенсіонерки й представився працівником служби безпеки банку. Повідомив, що з картки намагаються зняти гроші, тому слід негайно змінити паролі. Перелякана жертва відповіла на всі уточнюючі запитання, і сама того не відаючи, відкрила доступ злодію до коштів на рахунку.

СМС-повідомлення про завершення шахрайської справи прийшло на телефон вже за декілька хвилин після розмови з псевдопрацівником. Жінка кинулася перевіряти рахунок і виявила, що він спорожнів. Звернулася до правоохоронців.

Вкотре нагадуємо – не довіряйте незнайомим людям! У жодному випадку не надавайте дані своєї картки навіть людині, що представилася співробітником фінансової установи. Банк ніколи не запитуватиме у клієнта персональну інформацію, адже вона багаторазово дублюється. Якщо навіть її буде втрачено, у банку завжди є резервна копія.

У випадку, коли до вас телефонують під приводом змінити паролі перевести гроші, збільшити строк дії картки, і при цьому вимагають  захисні дані, кладіть слухавку та самостійно перевіряйте усю інформацію у відділені банку.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *