Пити воду з джерел у парках Тернополя не можна

Пити воду з джерел у парках Тернополя не можна

У зв’язку з тим, що чимало жителів Тернополя споживають воду з джерел, які розташовані у парках «Топільче» і «Національного відродження», фахівці  міського відділу державної установи «Тернопільський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» відібрали взірці води для проведення лабораторних досліджень за санітарно-мікробіологічними та санітарно-хімічними показниками. Про це повідомили у прес-службі ТОДА.

За результатами досліджень, вода із джерел не відповідала вимогам ДСаНПіНу 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» за санітарно-мікробіологічними показниками (виділені загальні коліформні бактерії з 100 см. куб. при нормі 0 КУО/ см).

Тернопільське міське управління ГУ Держсанепідслужби у Тернопільській області направило відповідні  рекомендації КП «Об’єднання парків культури і відпочинку» щодо вжиття заходів з покращення якості води та встановлення інформаційних табличок про заборону використання води в якості питної.

Враховуючи згадану інформацію та з метою забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення, Держсанепідслужба не рекомендує використовувати в питних цілях воду з джерел у парках «Топільче» та «Національного відродження».


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares