Пиво із зображенням російських вождів почало продаватися в магазинах США (ФОТО)

Пиво із зображенням російських вождів почало продаватися в магазинах США (ФОТО)

У липні до магазинів США потрапила перша лімітована партія авторського пива «Крах імперії», на етикетці якого зображені російські вожді, зокрема Володимир Путін, інформує сайт Відомості.

 

Створив цей напій українець Назар Дребот, який нещодавно перебрався до Штатів з Івано-Франківська, графічним дизайном етикетки займалася Ніна Галінська, уродженка села Лудин Волинської області, котра тепер мешкає в Івано-Франківську та працює графічним дизайнером. Вона за одну ніч намалювала зображення на етикетку до пива «Крах імперії».

— З Назаром Дреботом познайомилася несподівано — йому мене рекомендували як графічного дизайнера. Працює Назар пивоваром і головним асистентом керівника, займається розробкою не тільки цього сорту пива, а й розвитком концепції, маркетингу та рецептури пивоварні 42 North Brewing Company. Ще раніше розробляла йому лого. Щодо пивної етикетки, все придумала за одну ніч, щоб встигнути до презентації. А вона відбулася досить успішно. За дизайнерську роботу маю винагороду. За рецептом, пиво «Крах імперії» витримують у дубових бочках від бурбону протягом шести місяців, а коштує воно 11 доларів за пляшку в 0,75 літра.

На фото: Дизайнер Ніна Галінська
На фото: Дизайнер Ніна Галінська

— «Путінська» тема дуже актуальна, — каже 26-річна Ніна. — За авторським задумом, показала, які російські вожді-диктатори в різні часи діями знищували та нищать народ і державу — це їх об’єднує. Нехай це бачить світ і знає правду.

Автор: Тетяна АДАМОВИЧ / Джерело: Відомості

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *