Регіонали погрожують фізичною розправою «скотині», яка у Раді «гавкатиме» на Януковича

Регіонали погрожують фізичною розправою «скотині», яка у Раді «гавкатиме» на Януковича

У Партії регіонів готові до промови Президента Віктора Януковича у Верховній Раді. Про це повідомив народний депутат від ПР Ярослав Сухий, передають “Коментарі“.

У Партії регіонів готові до промови Президента Віктора Януковича у Верховній Раді«Я не знаю, коли це має бути, але коли б це не було, ми йому забезпечимо нормальні умови, щоб він нормально виступив і ніяка скотина не переривала Президента», – сказав нардеп.

На запитання, як саме регіонали забезпечуватимуть «нормальні умови» для виступу Президента, Ярослав Сухий заявив, що це буде зроблено шляхом застосування сили. «Ну так, фізично не дамо нікому гавкати, бо буде виступати Президент. Подобається він комусь, чи не подобається, але у нас є герб, гімн, ми символіку маємо, Президента, конституційні права, тому він буде виступати тоді, коли вважатиме за потрібне», – зазначив парламентарій.

За словами Ярослава Сухого, він особисто звернення ще не бачив, а лише чув про нього. І достеменно не знає, коли саме Віктор Янукович прийде у Раду.

До слова, лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов повідомив, що Віктор Янукович направив до Верховної Ради своє щорічне послання у письмовій формі. Єфремов не виключив також, що Глава держави особисто прийде зачитувати його депутатам, якщо опозиція не влаштує черговий демарш.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *