Російський робот-слон за 12 млрд виявився іграшкою LEGO (ФОТО)

Російський робот-слон за 12 млрд виявився іграшкою LEGO (ФОТО)

В Росії розгорається черговий фінансовий скандал навколо візиту прем’єра Росії Дмитра Медвєдєва в Новгородську область. Там він взяв участь у виїзному засіданні президії Ради при президенті РФ з модернізації економіки та інноваційного співробітництва.

Все б виглядало цілком пристойно, якби не самі “російські інновації”, які негайно продемонстрували прем’єру любителі попиляти державні кошти на різноманітні “нанотехнології”.

Зокрема, Дмитру Медведєву показали “інноваційного вітчизняного робота” в формі слона, видавши його за російську розробку. Фото, де голова уряду з серйозним виглядом розглядає чудо науки і техніки, навіть потрапило в державні ЗМІ.

Однак “бойового слонопотама” дуже скоро розпізнали пильні блогери. Ним виявився імпортний дитячий конструктор LEGO Education Mindstorms EV3 45560, призначений для навчання дітлахів основам робототехніки. Продається він і в Росії – наприклад, на одному з інтернет-маркетів, де вартість іграшки становить 9500 рублів.

18

Продавці уточнюють, що конструктор призначений “для хлопчиків і дівчаток у віці від 10 років”. Відзначимо, що “хлопчикові” Дмитрику Медведєву вже 51 рік, так що обмеження європейського виробника він не порушив, а іграшкою залишився задоволений настільки, що навіть не проти виділити на подальшу “розробку” 12,5 мільярда рублів з державного бюджету Росії. Саме таку суму, за словами прем’єра, планується витратити “на фінансування національної технологічної ініціативи”.

Джерело
Схожі публікації

1 коментар

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares