«Розумна» зупинка в Тернополі показує графік транспорту, курс валют і погоду

«Розумна» зупинка в Тернополі показує графік транспорту, курс валют і погоду

Диво-зупинка – новинка для міста. З її допомогою пасажири зможуть дізнатися, коли приїде потрібна їм маршрутка чи тролейбус, а також – прогноз погоди, курс валют і новини. В Україні є лише кілька таких зупинок.

У Тернополі технічну новинку вирішили розмістити у центрі біля Галицького коледжу, навпроти залізничного вокзалу. Так звана «розумна зупинка» – це монітор, який показує, скільки часу до приїзду наступного автобуса чи тролейбуса. Відстежувати рух громадського транспорту дозволяє спеціальне GPS-обладнання.

Крім того, на моніторі буде відображатися інформація про погоду, курс валют, можна бути прочитати новини та іншу корисну інформацію.

Він, розповідають розробники, працюватиме до десятої вечора. Наразі монітор тестують. Та якщо технічну новинку вподобають тернополяни, кажуть у міській раді, то розумними зроблять інші зупинки в Тернополі.

– Проект зроблений для міської ради безкоштовно, – розповів міський голова Сергій Надал. – Ми пропонуємо, щоб такі монітори ставили на тих зупинках, на яких розміщені торгові об’єкти. У своїх закладах вони зможуть поставити його за склом. Якщо ж встановити його на вулиці, на окремих опорах, то вартість буде декілька тисяч доларів.

До слова, вже більше року тернополяни мають можливість стежити за роботою громадського транспорту через Інтернет за адресою detransport.com.ua. Для цього у всіх тролейбусах та маршрутних таксі встановлено GPS-навігатори.

 


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares