Що тернополяни повинні знати про зміну нарахування плати за послуги централізованого опалення?

Що тернополяни повинні знати про зміну нарахування плати за послуги централізованого опалення?

Кабінет Міністрів прийняв зміни до постанови від 21 липня 2005 року №630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення». Зміни набули чинності 19 грудня 2015 року. Про це повідомили у прес-службі Тернопільської міської ради.

Відтак, нарахування за послуги централізованого опалення наприкінці грудня та у січні здійснювалися відповідно до нових правил і тепер сума, яку платять тернополяни за централізоване теплопостачання, залежить від ряду факторів. Нарахування за спожите опалення формується відповідно до: опалювального сезону від показників, врахованих під час формування діючого тарифу; фактичної кількості діб надання послуги у розрахунковому періоді в конкретному місяці; календарної кількості діб у конкретному місяці тощо.

Для проведення розрахунків, до КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» надходять дані про температуру зовнішнього повітря від Українського гідрометеорологічного центру. На підставі офіційної метеорологічної інформації визначається середньозважений показник щодо температури зовнішнього повітря в кожній із діб розрахункового періоду, протягом яких фактично надавалася послуга з централізованого опалення. Таким чином, споживачі сплачуватимуть за фактично спожиті послуги протягом місяця в залежності від температури зовнішнього повітря.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *