Що тернополяни повинні знати про зміни у Податковому кодексі?

Що тернополяни повинні знати про зміни у Податковому кодексі?

Починаючи із 1 січня 2016 року, набрав чинності Законом України № 909-VIII від 24.12.2015 року, котрий вніс зміни до Податкового кодексу, повідомили у відділі комунікацій Тернопільської ОДПІ.

Так, встановлено єдину базову ставку податку на доходи фізичних осіб – 18 відсотків, незалежно від розміру доходу (замість ставок 15 і 20 відсотків); для дивідендів (платників податку на прибуток) залишилась ставка 5 відсотків.

Зменшився для платників третьої групи єдиного податку річний обсяг доходу з 20 до 5 млн грн; збільшилась ставка для платників третьої групи: з 2 до 3 відсотків (для платників ПДВ) – та з 4  до 5 відсотків (для неплатників ПДВ).

Установлена єдина ставка ЄВ в розмірі 22 відсотки; підвищено максимальну величину бази нарахування ЄВ з 17-ти до 25-ти розмірів мінімальної заробітної плати; скасовано ЄВ, що утримувався із заробітної плати (доходу) робітника (фізособи).

Детальніше проконсультуватись із даних питань можна в Центрі обслуговування платників за адресою: вул. Білецька, 1 та за телефоном: 43-46-10.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *