Що українці шукали на OLX у 2016 році (ІНФОГРАФІКА)

Що українці шукали на OLX у 2016 році (ІНФОГРАФІКА)

Команда ресурсу OLX підбила підсумки року та з’ясувала, чим найчастіше цікавилися користувачі і що саме шукали у 2016 році. На чолі рейтингу опинився iPhone – число запитів різних моделей «яблучного» телефону дозволило йому обійти раніше незмінного лідера запитів українців – «велосипед». Як і раніше, найчастіше iPhone шукали саме з пристроїв на платформі iOS.

01.18_Запити_укр

До топ-10 увійшли популярні споживчі товари: сукні, босоніжки, кросівки, куртка, туфлі та купальник.

Другу половину топ-10 відкриває китайський планшет «Jeka JК». Також до рейтингу увійшов ще один бренд – «Nike», він посів 9 місце.

У рейтингу брендів, крім згаданих, популярні « Zara », « Adidas », а також фешн-марки « Guess », « Tommy Hilfiger » і « Chanel ».

Інтереси українців в сфері транспорту залишаються стабільними – в основному, це засоби пересування для дозвілля або сільського господарства. Перше місце, як завжди, за велосипедом. Відразу за ним – мотоблоки та мінітрактори. Активно шукали також човни, скутери. Часто цікавляться і газобалонним устаткуванням для авто.

У категорії «Електроніка», крім запитів « iPhone » і « Jeka JK », до ТОП потрапили мобільні пристрої – планшети і ноутбуки. При цьому стаціонарні комп ’ ютери до Топ- 10 не увійшли.

Також цікавилися холодильниками, телевізорами, моніторами, колонками. У десятці лідерів опиналася й модна нині електронна сигарета.

Товари для дітей також зберігають увагу користувачів, тим паче, що каталог на OLX – один із найбільших. Користувачам, у першу чергу, цікаві коляски і комбінезони. Памперси, ходунки та ліжечка також часто шукають.

Цікаво, що суттєві відмінності є між запитами користувачів різних пристроїв. Наприклад, з десктопів частіше шукають предмети для побуту або сільського господарства, а з iPhone – модні бренди та одяг.

Серед користувачів «Windows Phone» лідером пошуку виявився флагман на цій операційній системі – марка «Lumia».

Найпопулярніші запити на OLX з мобільних пристроїв за 2016 рік

Топ-10 запитів через Android

 1. Велосипед
 2. Сукня
 3. Босоніжки
 4. Кросівки
 5. Диван
 6. Куртка
 7. iPhone
 8. Туфлі
 9. Джинси
 10. Купальник

Топ-10 запитів через iOS

 1. iPhone 5
 2. Сукня
 3. Nike
 4. Босоніжки
 5. iPhone
 6. Кросівки
 7. Zara
 8. Купальник
 9. Туфлі
 10. Велосипед

Топ-10 запитів через WindowsPhone

 1. Велосипед
 2. Lumia
 3. Сукня
 4. Куртка
 5. Диван
 6. iPhone
 7. Кросівки
 8. Ноутбук
 9. Черевики
 10. Обмін
Довідка OLX
(раніше Slando) – сервіс оголошень №1 в Україні. Українська база майданчика налічує понад 12 мільйонів оголошень і щомісяця поповнюється більш ніж на три мільйони нових пропозицій. У середньому, нове оголошення публікується щосекунди. Ресурс входить до топ-10 найпопулярніших сайтів серед українців, за даними компанії «Gemius» («Fusion» панель, листопад 2016). Кожен другий інтернет-користувач з України відвідує сервіс щонайменше один раз на місяць. Про це повідомила Оксана Венгровська, PR-менеджер OLX.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares