Що варто знати іноземцям, які проживають у Тернополі?

Що варто знати іноземцям, які проживають у Тернополі?

Іноземці, які перебувають в Україні на законних підставах, користуються тими самими правами і свободами, а також мають такі самі обов’язки, як і громадяни України. Про це повідомила головний спеціаліст із зв’язків з громадськістю та ЗМІ Ірина Бойко.

Після отримання посвідки на тимчасове проживання іноземці зобов’язанні протягом 30 календарних днів зареєструвати місце проживання, аналогічно і у випадку зняття з реєстрації місця проживання та прибуття до нового місця проживання також зобов’язані зареєструвати своє місце проживання. За проживання без реєстрації передбачена адміністративна відповідальності (ч. 1 ст. 203 КУпАП).

Іноземці, які постійно проживають в Україні та документовані посвідкою на постійне проживання, зобов’язанні при досягнення 25-и і 45- річного віку здійснити обмін посвідки на постійне проживання, оскільки попередня вважається недійсною.

Якщо іноземець втратив підставу перебування в Україні, його посвідка підлягає скасуванню, вилученню та знищенню, при цьому відмітка про видачу посвідки в паспортному документі іноземця анулюється. Подальше  перебування на території України такої особи вважається незаконним.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *