Що вкрала Росія: Крим і Донбас порівняли з країнами Європи – КАРТА

Площа України – 603,7 тис. кв. км , але контролює вона через агресію РФ на 44 тис. кв. км менше (близько 559 тис. кв. км.). Факти ICTV порівняли ОРДЛО та Крим з іншими територіями країн Європи, щоб показати масштаб злочину Росії. Про це в матеріалі телеканалу ФАКТИ.ICTV.

Як заявив президент України Петро Порошенко, площа неконтрольованої території України – більше 44 тис. км.

Площа анексованого Росією Криму – приблизно 26,8 тис. км2. Площа ОРДЛО – майже 18 тис. км.

Для порівняння, ОРДЛО не така вже й велика частина Донбасу, як про це люблять фантазувати проросійські сепаратисти.

Загальна площа Донбасу – близько 53 тис. км. З 11 умовних “Донбасів” можна скласти площу України. ОРДЛО – це лише близько 33% території Донбасу.

Але водночас ОРДЛО та Крим є досить великими територіями у світових масштабах. І ми спробуємо це довести.

До речі, площа України дорівнює 23 півостровам, включаючи сам Крим.

Для початку поглянемо на карту Європи, щоб зрозуміти реальні масштаби країн, з якими порівнюватимемо Крим та ОРДЛО. Наступні карти будуть пропорційними виключно до українського півострову.

Для прикладу візьмемо Францію та Німеччину, які беруть участь у мирному урегулювання конфлікту в Україні та входять у топ-10 найбільших країн Європи.

Ось, як виглядає анексований півостровів на умовній карті Німеччині. Крим – це майже 1/13 частина цієї країни.

Франція є дещо більшою, адже вона третя за площею в Європі. Але Крим на карті виглядає теж масштабно. Для того, щоб скласти територією Франції потрібен 21 український півострів.

Та в Європі є й інші країни, не такі масштабні. Наприклад, Македонія, площа якої 25,3 тис. км2. Це менше, ніж територія Криму.

Український півострів більший за 10 країн Європи – Македонію, Словенію, Чорногорію, Люксембург, Андорру, Мальту, Ліхтенштейн, Сан-Марино, Монако та Ватикан.

Також є досить багато європейських країн, площа яких дорівнює 2-3 “Кримам”. Ось так виглядає карта Хорватії (там теж були проблеми з терористами), для неї потрібно всього лише 2 півострови.

Крим удвічі більший, ніж уся Чорногорія, де, до речі, Росія також проявляє агресію через вступ до НАТО.

Та Крим – це не вся територія України, на яку накинулася Росія. ОРДЛО теж досить масштабно виглядає на карті Європи.

До речі, Люксембург, уряд якого критикує санкції проти Росії, взагалі навіть і близько не стоїть поряд з ОРДЛО за площею. Площа цієї країни – близько 2,5 тис. км2. Територія ОРДЛО більша за Люксембург більше, ніж у 7 разів. Територія Криму – більша, ніж у 10 разів. Ось, як ОРДЛО та Крим виглядають на карті порівняно з Люксембургом.

Богдан Амінов.

Джерело: Факти.ICTV

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *