Щодня – сенсації

brazil-2014Уже перші матчі групового турніру Чемпіонату світу засвідчили високу готовність до боротьби одних команд та  справжню ігрову деградацію інших, які ще донедавна вважалися фаворитами.

Так, вже у зустрічі-відкритті Мундіалю збірна Бразилії лише не без допомоги арбітра, який призначив досить сумнівний одинадцятиметровий у ворота хорватів, зуміла вийти на прийнятний для себе результат – 3:1.

У другий день Нідерланди жахливо помстилися збірній Іспанії за програний фінал ЧС-2010 року. У стартовому матчі групи В «летючі голландці» розгромили діючих чемпіонів світу з рахунком 5:1. Такої ганьби збірна Іспанії у фінальних частинах чемпіонату світу ще не знала більше, ніж півстоліття.

holland

Наступна сенсація сталася у поєдинку  Коста-Ріки з  Уругваєм, якому деякі експерти пророкували вихід, як мінімум, в 1/8 фіналу, – 3:1.

Збірна Італії у напруженому матчі з Англією взяла свої перші три очки на ЧС-2014 – 2:1.

Збірна Німеччини стартувала з впевненої перемоги, здолавши команду Португалії – 4:0.Гра була зроблена ще у першому таймі, коли німці вели з рахунком 3:0 і з 37 хвилини португальці вже грали у меншості.

Американські футболісти встановили рекорд ЧС-2014. У заключному поєдинку п’ятого ігрового дня збірна Гани поступилася національній команді США – 1:2. Капітан американців забив найшвидший поки що м’яч, відкривши рахунок на 1-й хвилині зустрічі.

Того ж дня зафіксовано і першу, причому нульову, нічию. Так завершилася зустріч між збірними Ірану та Нігерії.

Нарешті у боротьбу вступила й Росія. ЇЇ по поєдинок з футболістами Південної Кореї закінчився нічиєю 1: 1. Причому, росіянам вдалося відігратися. А от Бельгія здобула вольову перемогу над Алжиром – 2:1.

У своєму другому поєдинку господарі чемпіонату не змогли здолати мексиканців – 0:0, і разом з ними очолюють турнірну таблицю. Матчі другого туру тривають.

Букмекери ж називають основними  на перемогу у світовій першості Німеччину, Голландію, Бразилію, Італію, а також Бельгію.