Шахраї винайшли ще одну схему видурювання грошей

Шахраї винайшли ще одну схему видурювання грошей

Остерігатися подібної афери варто тим, хто продає товар через мережу, інформує СК ГУНП в Тернопільській області.

Залишилася без планшета та грошей  23-річна жителька Тернополя. Дівчина на одному з сайтів розмістила оголошення про продаж техніки. Через деякий час їй зателефонував невідомий чоловік і сказав, що готовий придбати дану річ.

Продавець та покупець домовилися про зустріч під час якої чоловік запевнив, що купує планшет, а кошти за нього тернополянці надійдуть на картку. Смс-повідомлення дійсно підтвердило, що три тисячі гривень перечислені, тож дівчина віддала товар. Та коли пішла до банкомату знімати готівку, зрозуміла, що її надурили.

Правоохоронці розкрили суть афери: для махінацій зловмисники використовують “І – бокси” або банківські картки. Пройдисвіти  дійсно кидають гроші на вказаний рахунок, але після того, як спільник забирає товар, гроші щезають. Шахрай відміняє попередню операцію з переведення коштів ще до того, як продавець дістанеться до банкомату. Іноді злодії кидають своїм жертвам “підроблені” повідомлення з номерів, які, на перший погляд, схожі на ті, що присилає банк.

Правоохоронці просять людей бути обережними. Якщо зустрічаєтеся з покупцем, то вимагайте розрахунок готівкою, або ж разом йдіть до банкомату і перевіряйте наявність коштів на рахунку. Лише після того віддавайте товар. Не вірте смс-повідомленням та іншим оповіщенням, які надходять на телефон.


 

 
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *