«Шахтар» Свердловськ – ФК «Тернопіль» – 1:1

За очевидної переваги тернополян пройшов виїзний матч 6-го туру, в якому ФК «Тернопіль» на Луганщині грав з місцевим «Шахтарем»

За очевидної переваги тернополян пройшов виїзний матч 6-го туру, в якому ФК «Тернопіль» на Луганщині грав з місцевим «Шахтарем» Наша команда з початку матчу захопила ініціативу і домінувала на полі. Створити небезпеку біля воріт гостей господарі змогли аж на 35-ій хвилині, коли вперше дійшли до карного майданчику і подавали кутовий біля воріт тернополян.

До цього часу свої нагоди змарнували Роман Гаврилюк та Богдан Семенець, які виходили віч-на-віч з воротарем, одна двічі голкіпер «Шахтаря» рятував свою команду.

Другий тайм розпочався з настирних атак господарів, однак їхнього запалу і потуг вистачило ненадовго. Муніципали знову заволоділи ініціативою і на 77-ій хвилині  після подачі зі штрафного Гаврилюка Богданов сильним ударом у дальній від воротаря кут засвітив одиничку на табло: 0-1.

Однак вже через дві хвилини наші захисники не встигли винести м’яч з карного майданчика у нескладній ситуації і дозволили суперникам зрівняти рахунок.

Після пропущеного м’яча футболісти ФК «Тернопіль» не знітилися, а продовжували домінувати на полі. Втім більше голів вболівальники обидвох команд так і не побачили, – повідомляє прес-служба тернопільського футбольного клубу.