«Шахтар» уп’яте виграв Суперкубок України

«Шахтар» уп’яте виграв  Суперкубок України

«Чорноморець» – «Шахтар» – 1:3

Першим пам’ятний приз отримав головний тренер «Шахтаря» Мірча Луческу. Він єдиний, хто зберіг минулорічне звання і став найкращим наставником сезону в Україні. Інші переможці у своїх номінаціях вперше досягли подібного успіхуНа відміну від одеситів, які з перших хвилин зустрічі гостро атакували, донеччани тривалий час не могли підійти близько до воріт супротивника. Але компенсували це вони дальніми спробами. І ця тактика принесла успіх. Перший гол «Шахтар» забив приблизно з 18-20 метрів. Потім він же ледь не повторив таке ж досягнення, але з іншої точки, проте на висоті виявився воротар «Чорноморця».  Однак уже через кілька хвилин голкіпер виявився безсилим, коли нападник гірників замкнув на фланзі передачу своїх партнерів − 0:2.

Одесити не виглядали розгублено і досягли бажаного на компенсованій хвилині першого тайму − 1:2. Після перерви «Чорноморець» доклав максимум зусиль для встановлення рівноваги, але замість цього гострі моменти стали виникати біля його воріт. В одному з таких випадків одесити порушили правила гри у своєму карному майданчику і підопічні Мірчі Луческу з пенальті встановили кінцевий рахунок.

Нагороди найкращим

У день проведення Інтер Суперкубка України були відзначені як учасники цього матчу, так ілауреати попереднього сезону.

Під час святкової церемонії незадовго до початку матчу за Інтер Суперкубок України з рук Президента Прем’єр-ліги Віталія Данілова і Президента Федерації футболу України Анатолія Конькова отримали нагороди кращі гравці, тренер та арбітр сезону 2012/2013 років.

Першим пам’ятний приз отримав головний тренер «Шахтаря» Мірча Луческу. Він єдиний, хто зберіг минулорічне звання і став найкращим наставником сезону в Україні. Інші переможці у своїх номінаціях вперше досягли подібного успіху. Особисто приз найкращому арбітру отримав львів’янин Юрій Можаровський. Інші нагороди − для найкращого гравця Чемпіонату України Генріха Мхітаряна, найкращого голкіпера Максима Коваля, а також для «відкриття сезону» Едуарда Соболя, знайшли своїх володарів пізніше.