Школяр з Тернопільщини втік з дому, щоб помандрувати

Школяр з Тернопільщини втік з дому, щоб помандрувати

Тиждень неповнолітній житель Тернопільської області  ОлегГорманський подорожував Західною Україною. Тим часом його наполегливо розшукували рідні та правоохоронці. На щастя, «пригоди» школяра мали щасливе завершення, додому його повернули живим і неушкодженим.

 Як ми раніше повідомли, 15-річний Олег Горманський з села Рекшин, Бережанського району, 29 вересня цього року пішов з дому в невідомому напрямку.

– До нас із заявою про зникнення сина звернулася жителька села Рекшин, – повідомив начальник Бережанського райвідділу міліції Петро Процик. – Ми негайно почали посилені пошуки неповнолітнього, адже з дитиною могло трапитися будь-що. Фото хлопчика та його прикмети були оприлюднені в обласних і всеукраїнських  ЗМІ.

Протягом семи днів рідні Олега нічого не відали про його долю. Втішні новини надійшли, коли вже минав тиждень з дня його зникнення. Хлопчину поблизу контрольно-пропускного пункту Дяково, що на Закарпатті, помітили працівники Державної прикордонної служби й негайно повідомили про це міліціонерів. Вже наступного дня Олега повернули додому.

За словами старшого оперуповноваженого сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Тернопільській області  Володимира Пахолківа, Олег подолав майже три сотні кілометрів. Частину шляху він пройшов пішки, частину –  проїхав попутним транспортом.

 

Сам школяр пояснив, що йому набридло буденне життя, і він вирішив трохи помандрувати.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *