Схожість Путіна та Гітлера показали на цифрах (ІНФОГРАФІКА)

Схожість Путіна та Гітлера показали на цифрах (ІНФОГРАФІКА)

Політичні наміри та поведінка російського президента Володимира Путіна у багатьох аспектах нагадують дії ініціатора Другої Світової війни Адольфа Гітлера. Про це повідомляє “Слово і діло”.

Чим схожі Гітлер та Путін
Чим схожі Гітлер та Путін

Серед спільних рис цих осіб перш за все можна виділити їх прихід до влади не за результатами виборів. Зокрема, Гітлеру допомогло призначення на посаду райхканцлера у 1933 році за ініціативи президента Німеччини Пауля фон Гінденбурга. Путін став президентом у якості наступника в 1999 році.

Журнал Time обох назвав “людиною року”, а головних козирем цих політиків були проведення спортивних змагань. Так, Адольф організував у Берліні Олімпіаду (1936 рік) для того, щоб підняти свій статус та імідж. Путін у лютому 2014 року провів Олімпіаду у Сочі із тією ж метою.

Загарбницькі дії по відношенню до чужих територій також стали основою режиму кожного із них: у березні 1938 року Гітлер кинув усі сили задля аншлюсу (анексія – ред.) Австрії, а російський лідер – також у березні 2014 року “приєднав” Крим.

На цьому жоден із них не зупинився. Німецький політик восени 1939 року організував вторгнення на територію Польщі, а президент РФ 27 серпня 2014 року – в Україну. Хоча за словами представників ОБСЄ на Донбасі діють російські найманці, сам Путін, як і очікувалося, цього факту не визнав.

Психологічні настрої та звички також мають багато спільного. Наприклад, Путін і Гітлер дбали про “культ особистості”, використовували схему зомбування людей, а також усіма можливими методами боролися із інакодумцями.

 

Автор матеріалу: Марина Лонська

Джерело: ЗнайUA

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares