Скільки коштує відпочинок у Криму: навіть багаті росіяни в шоці

Скільки коштує відпочинок у Криму: навіть багаті росіяни в шоці

Незважаючи на заяви окупаційної влади Криму прийняти цьогоріч близько 6,5 млн тристів, відпочивальники не поспішають їхати на півострів. Серед причин – високі ціни і поганий сервіс. Кримський журналіст Сергій Афанасьєв у статті для “Апострофа” наводить ціни на відпочинок в окупованому Криму.

Вартість проживання однієї людини в добу при двомісному розміщенні в санаторно-курортному комплексі “Ай-Даніль” (селище Гурзуф) в середині липня обійдеться від 5200 до 11700 рублів (2 – 4,5 тисяч гривень).

У приватному міні-готелі в тому ж місці – від 1,5 до 2,5 тисяч рублів (570 – 960 гривень).

Кімната в приватному секторі – до 1500 рублів (570 гривень).

Екскурсія в одну з кримських пам’яток (Нікітський ботанічний сад, Ластівчине гніздо, Лівадійський або Воронцовський палац) коштує від 800 до 1500 рублів з людини, в залежності від об’єкта і місця відправлення.

Обід в “бюджетній” їдальні на південному березі обійдеться в середньому у 250-300 рублів (близько 100 грн) на одну персону.

Також слід додати до цих цін високі ціни на продукти, які вже давно викликають обурення не тільки у кримчан, але і у жителів російських регіонів, які прийнято вважати багатими.

“У сусідньому Краснодарі, на який тепер звикли орієнтуватися кримські підприємці, вартість овочів і фруктів в півтора-два рази нижча, ніж в Криму”, – пише журналіст.

Джерело: 24 канал

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *