Сьогодні у Тернополі – День пікетів (ФОТО)

Сьогодні у Тернополі – День пікетів (ФОТО)

 

Під стінами Тернопільскої ОДА сьогодні гаряче з самого ранку.

DSC_0037

Спершу на сходи «білого дому» прийшли підприємці ринку на вулиці Куліша. Люди протестують проти дій міської ради, яка, за їх словами, хоче залишити без роботи близько сотні родин тернополян. Договори оренди у торгівців діють до 31 вересня. А далі, кажуть протестувальники, на місці ринку хочуть звести будинок.

DSC_0035

Згодом до будівлі ОДА під’їхали мікроавтобуси із парафіянами села Колосова Кременецького району та іншими православними з Тернопільщини (так заявили організатори поїздки). Люди приїхали на прийом до голови ОДА Степана Барни. На їх думку, реєстрація статуту релігійної громади «Парафія Святого Іоана Богослова» у селі Колосова Православної церкви Київського патріархату суперечить закону.

DSC_0052

DSC_0050

DSC_0044

DSC_0040

Дізнавшись про організовану поїздку і збір всіх небайдужих заробити (про що подейкували самі протестувальники) не всиділи влома і православні парафіяни Київського патріархату з Колосової. Люди також приїхали в Тернопіль. З радістю отримали офіційне свідоцтво про реєстрацію. Кажуть, тепер мають право зайти в церкву. Але не хочуть жодних конфліктів і готові почергово молитися у храмі з громадою Московського патріархату.

Нагадаємо: недавно жителі Колосової перекрили трасу міжнародного значення. Причиною стало те, що більшість парафіян виявили бажання перейти під юрисдикцію Київського патріархату, але чиновники ОДА не реєстрували довго їхню громаду. Причиною відмови від Московського патріархату віряни називають антиукраїнську позицію місцевого батюшки.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares