Спеціальний режим оподаткування: право, а не обов’язок

Спеціальний режим оподаткування: право, а не обов’язок

Державна фіскальна служба України надала роз’яснення щодо можливості відмови сільськогосподарського підприємства за добровільним рішення від застосування спеціального режиму оподаткування діяльності у сфері сільського та лісового господарства, а також рибальства, визначеного статтею 209 Податкового кодексу України (далі – ПКУ). Про це повідомили у відділі комунікацій Головного управління ДФС у Тернопільській області.

Також відзначено перехід на загальну систему оподаткування ПДВ та перенесення сум ПДВ, сплачених при придбанні товарів, які не були використані при виробництві сільськогосподарської продукції із податкової декларації з ПДВ із позначками «0121» – «0123» до податкової декларації з ПДВ із позначкою «0110».

Більш детально про нюанси виключення з реєстру суб’єктів спеціального режиму за добровільним рішенням, подання заяви про зняття його з реєстрації як суб’єкта спеціального режиму та/або про його реєстрацію як платника ПДВ на загальних підставах знайомтесь у листі ДФС України від 11.02.2016 №4698/7/99-99-19-03-02-17 «Про відмову від застосування спеціального режиму оподаткування ПДВ».

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *