Спортсменки з Тернополя здобули дві бронзові медалі у спортивній ходьбі

В Івано-Франківську завершився чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Вихованці тренера-викладача з легкої атлетики Тернопільської обласної ДЮСШ «Колос» Віри Зозулі вибороли шосте загальнокомандне місце серед сімнадцяти ДЮСШ України, які культивують спортивну ходьбу. Про це повідомляє прес-служба ТОДА.

В особистому заліку Олександра Франків серед дівчат до 13 років виборола бронзову нагороду та встановила новий особистий та обласний рекорд для дівчат до 15 років на дистанції 2 км – 11 хвилин 12 секунд. Спортсменка навчається у Тернопільській ЗОШ №2. Бронзовою призеркою стала і Крістіна Поворознюк на дистанції 10 км серед юніорок з особистим досягненням 51 хвилина 51 секунда. Крістіна – студентка Тернопільського ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі.

Хороші результати показали також Назарій Савків з особистим рекордом серед юнаків до 17 років на дистанції 10 км – 50 хв 13 сек – четверте місце (Тернопільське ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі); Назарій Шилівський на дистанції 3 км з особистим досягненням 14 хв 39 сек – шостий результат (Технічний коледж ТНТУ ім. І. Пулюя), Люба Губанова з особистим рекордом 12 хв 36 сек на дистанції 2 км – сьома (Тернопільська школа-економічний ліцей №9 ім. І. Блажкевич); Софія Павловська на дистанції 3 км серед однолітків з особистим рекордом 19 хв 53 сек – тринадцята (ТНВК школа-ліцей №13); Валентина Іваницька серед юніорок на дистанції 10 км – дев’яте місце (технічний коледж ТНТУ ім. І.Пулюя).