«Срібло» і чотири «бронзи» вибороли учні Тернопільщини в Запоріжжі у V Спортивних іграх школярів України

У Запоріжжі завершились змагання з вільної та греко-римської боротьби в залік V Спортивних ігор школярів України 2016 року Школярі Тернопільщини під керівництвом О. Жирія та Р. Антонюка змогли показати достойні результати у вільній боротьбі. Про це повідомляє прес-служба ТОДА.

Учасниками Ігор стали вихованці Тернопільської КДЮСШ №1 та Збаразької ДЮСШ. Загалом у змаганнях взяло участь близько 200 школярів із 24 команд зі всієї України.

Срібло в ваговій категорії 54 кг здобув учень Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №23 Василь Ільницький. На третю сходинку п’єдесталу зуміли піднятись учні Збаразької ЗОШ №2 Олександр Бебко (вагова категорія 54 кг) і Олександр Михальський (вагова категорія 85 кг), а також учениці Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №14 ім. Б.Лепкого Каріна Вовк (вагова категорія 46 кг) та Аліна Сивак (категорія 46 кг).

За два кроки до медалі зупинились Андрій Жезняк (вагова категорія 42 кг, Збаразька ЗОШ №2), Володимир Рибін (вагова категорія 54 кг, ТЗОШ №23), Святослав Жирій (вагова категорія 58 кг, ТЗОШ №13), Богдан Малищик (вагова категорія 52 кг, ТЗОШ №14), ТетянаЖуравель (вагова категорія 70 кг, ТЗОШ №14).

В учнів Скала-Подільської ЗОШ І-ІІІ ст. Андрія Антонюка (вагова категорія 50 кг) та Валентина Галайчука (вагова категорія 76 кг) – 10 місце.

У командному заліку наші школярі здобули 8-е та 10-е місця серед юнаків і дівчат.