Стадія розгляду заяви поданої до Європейського суду з прав людини

Стадія розгляду заяви поданої до Європейського суду з прав людини

Якщо ви звернулися до Європейського суду з прав людини за захистом своїх прав і свобод визначених Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, та Протоколів до неї, то інформація подана у цій статті саме для Вас.

Звертаючись у Європейський суд з прав людини, Ви подаєте заяву всі пункти формуляру якої повинні бути належним чином заповнені, як цього вимагає стаття 47 Регламенту Суду. Якщо наданий Вами формуляр заяви був заповнений належним чином, Ви може отримати відповідь від Секретаріату, в якій буде вказано, що за даною заявою було відкрито досьє, номер якого треба зазначати в усій подальшій кореспонденції, а набір наклейок зі штрих-кодом, наклеювати на листи, які надсилатимуться в Суд.

Тепер, до основного нещодавно на сайті Європейського суду було запущено новий пошуковий проект SOP – State of Proceedings (з англ. – стадія процедури). Дана пошукова система дає можливість будь-кому з’ясувати на якій стадії розгляду знаходиться заявка подана до Європейського суду. Достатньо лише ввести номер заяви отриманий Вами від Європейського суду з прав людини. З метою наочного пізнання виконання даної процедури нижче подано зразок заповнення.

zajava

Для того, щоб відкрити SOP Вам необхідно зайти на сайт Європейського суду з прав людини (http://www.echr.coe.int), або скористатись цим посиланням: http://app.echr.coe.int/SOP/index.aspx?lg=en.

Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *