Степан Барна: Залозецький спиртзавод може запрацювати вже цього року (ФОТО, ВІДЕО)

Уже в цьому році може відновити роботу Залозецький спиртзавод на Тернопільщині, який вже рік не працює.  Про це стало відомо під час робочого візиту голови обласної державної адміністрації Степана Барни у Залозецьку об’єднану територіальну громаду. Очільник краю також відвідав і Залозецьке МПД ДП «Укрспирт». 

image2 image1

«Залозецький спиртзавод – один із ключових флагманів в Тернопільській області. На жаль, проблеми у спиртовій галузі у нас є. Адже, порівняно з 2015 роком, у нас скоротилися на 50 відсотків обсяги виробництва спирту. Це не може нас не турбувати. Я беру на себе зобов’язання поговорити з цього приводу з Міністром  аграрної політики та продовольства України Тарасом Кутовим щодо можливості врегулювання цього питання», – зазначив Степан Барна.

Голова облдержадміністрації переконаний: потрібно шукати нові ринки збуту не тільки в Україні, а й за кордоном. Це може бути Угорщина, Польща, Молдова, країни середньої Азії.
Загалом, повноцінно завод не працює ще з 2014 року. Однак у лютому-березні 2016-го він частково відновив роботу – виробив 93,4 тисячі декалітрів спирту на суму 8,3 млн грн.

«Спиртову галузь може врятувати тільки приватизація. Якщо прийдуть інвестори, вкладуть кошти, тоді зможемо говорити про розвиток», – переконаний керівник  Залозецького МПД ДП «Укрспирт» Володимир Кунцьо.

Відновлення повноцінної роботи заводу дозволило б працевлаштувати більше сотні людей, а також суттєво наповнити бюджет Залозецької об єднаної територіальної громади.

«Залозецький спиртзавод був одним із наповнювачів бюджету Зборівського району. У 2015 році до зведеного бюджету підприємство перерахувало 373 тис грн, із них до державного – 83,0 тис грн, до місцевого – 290,0 тис грн. Тому ми можемо прогнозувати, що це також були б значні надходження до бюджету Залозецької  громади», – констатував Любомир Фесик.

Автор
Схожі публікації

1 коментар

  1. Avatar
    Патріот

    Не розумію як може Степан Барна зустрічатися із екс регіоналом директором Залозецького МПД Кунцьом В.В., людиною, яка робила все щоб підтримати під час революції Гідності зрадника Януковича та Азарова. На його руках кров героїв Небесної Сотні. Зараз даний екс регіонал перефарбувався і перебіг в БПП.?

    Відповісти

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares