Суперкубок Європи. Новий трофей у скарбничку німецького гранда

«Баварія» – «Челсі» – 2:2, по пенальті – 5:4.

Баварія Мюнхен

Обидва колективи змінили тренерів і в тій чи іншій мірі почали будівництво нових команд. Та все ж «Баварія» розпочала зустріч, як господар становища, багато володіла територіальною перевагою. Лондонці відкотилися на свою половину поля і чекали нагоди для контратаки.

Уже на на 8-й хвилині матчу перша атака «Челсі» увінчалася успіхом – 0:1.

На старті другого тайму мюнхенці відновили паритет на табло – 1:1.

Перевага «Баварії» росла і надалі,, але це ніяк не впливало на гостроту моментів створених біля воріт голкіпера англійців. Футболісти «Челсі» набагато рідше ходили в атаку, але були набагато ближче до забитого м’яча.

На 87-й хвилині “аристократи” залишилися у меншості,проте у час,що залишився, команди більше не відзначались.

Уже за три перші хвилини додаткового часу «Челсі» знову вийшов  уперед – 1:2.А на останніх секундах, коли лондонці вже в думках святкували перемогу, німці фактично заштовхали м’яча у їхні ворота – 2:2.

У серії пенальті точнішими виявилася «Баварія». Вона й стала вперше в історії клубу володарем Суперкубку УЄФА, – повідомляє «Чемпіон».