Так просто творити добро

Так просто творити добро

Немає нічого кращого за ніжний дитячий сміх. Тільки діти можуть радіти щиро, сприймати цей світ таким, яким його створив Бог. Вони не знають, що таке ненависть чи заздрість, вони чисті та відкриті. Ці маленькі промінчики сонця  вчать нас любити, бачити приємне в сірих буднях.

Гурт Нове життя

Малеча у селі Жукові Бережанського району завдяки представникам товариства Віри Євангельської упродовж двох днів – 16-17 серпня – мала змогу порівняти, що є кращим – захоплюючі, цікаві ігри на свіжому повітрі чи години, проведені в кімнаті за монітором комп’ютера.

Фото на згадку

Безкоштовно було встановлено батути, надувні гірки. Першого дня інструктори проводили конкурси, розучували з дітворою пісні, грали у волейбол, готували міні-виставу.

Наступного дня діти виступали перед своїми батьками. Маленькі актори демонстрували, як не ступити на дорогу зла, а слідувати за голосом свого серця, навчитись прислухатися до його підказок.

Гурт «Нове життя» виконував чудові пісні Джорджа Давидюка та багатьох інших композиторів. Ці люди  невідомі широкому загалу. Вони не прагнуть слави, всесвітнього  визнання. Просто їх пісні справжні, написані серцем, яке по вінця наповнене любов’ю.

Хто перший так мало для щасття треба

Під кінець вечора усіх  нагородили смачними цукерками, щирою похвалою та побажаннями завжди бути чемними comprar viagra en españa, добрими, слухатись батьків.

Це маленьке свято надовго залишиться в пам’яті. Люди отримали задоволення від  дзвінких дитячих голосів, свіжого повітря і чудової атмосфери. Звісно, кожен по-своєму бачить картинку, але чим наповнене серце, те говорять наші вуста…

Інна ДАНИЛКІВ.

Автор
Схожі публікації

1 коментар

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *