Така очікувана перемога

«Нива» – «Украгроком» – 2:0

15102013-3

Більше двох місяців «Нива» не перемагала у чемпіонаті країни серед команд Першої ліги і, як результат, опинилася на передостанньому місці турнірної таблиці.

Відтак у домашньому поєдинку з головківським «Украгрокомом» підопічні Ігоря Яворського були налаштовані по-бойовому. Тим паче, що  кілька тижнів тому наші футболісти вже вигравали у свого суперника у кубковому поєдинку.

У стартові 10-15 хвилин на полі точилася рівна боротьба, а подекуди і жорстка. Арбітр матчу ще у першому таймі показав командам 4 жовтих картки — по дві кожній.

Наснаги господарям поля додав гол, який вони забили після подачі зі штрафного. Після цього ініціативою остаточно заволоділа наша команда.

На 62-ій хвилині після явного порушення правил проти футболіста «Ниви» у карному майданчику гостей, арбітр матчу  чітко вказав на одинадцять метрів, а Ігор Мельник розвів м’яч та воротаря по різних кутах – 2:0.

Нива заслужено поповнила свій запас трьома очками і покинула зону вильоту, відправивши туди Миколаїв.