Тернопіль готується до проведення Чемпіонату світу з водно-моторного спорту (ФОТО)

Тернопільський став у 2016 році знову стане центром міжнародних змагань з різних видів водно-моторного спорту. Місто отримало право на проведення 27 та 28 серпня Чемпіонату світу з водно-моторного спорту в класі «Формула 500» та двох етапів Чемпіонату Європи в класах «Формула 250» та «Формула 125». Також 24 та 25 серпня у Тернополі пройде традиційним чемпіонат з аквабайку. Про це повідомили міський голова Сергій Надал та Президент Національної федерації водно-моторного спорту Віктор Шемчук.

IMG_7497_280316

«Тернопіль отримав продовження сертифікації траси для проведення водно-моторних перегонів на ставі на наступні три роки, яка сертифікована на 24 спортивні човни, що є найвищим стандартом, який сьогодні існує у Міжнародному водно-моторному союзі (UIM), – розповідає очільник Тернополя. – Зараз ми спільно із Національною федерацією готуємося до проведення чемпіонату світу та плануємо події, які зможемо проводити у місті у наступні 2017-2018 роки».

Віктор Шемчук зазначив, що Національній федерації водно-моторного спорту хочеться, аби статус Європейської столиці з водно-моторних видів спорту, до якого наближається Тернопіль, став реальністю уже після цього чемпіонату. Також він передав Сергію Надалу прапор Міжнародного водно-моторного союзу, який буде зберігатися у Тернополі до завершення змагань.

«Цього року ми очікуємо велику кількість спортсменів. На минулому чемпіонаті були представники із 13 країн світу, цього року очікуємо, що їх буде не менше, – сказав Віктор Шемчук. – Зазвичай, ініціатива проведення таких змагань у Тернополі завжди виходить від міста та федерації, а цього року з відповідним листом до Міжнародного водно-моторного союзу звернулися спортсмени, які брали участь у Тернополі у минулому Чемпіонаті світу «Формула 500». Це свідчить, що місто належно організувало минулий чемпіонат, а за гостинність, організацію, безпеку та роботу міських служб було виставлено найвищі бали. Окрім того, захід, який раніше проводився у Тернополі, був визнаний подією року Міжнародного водно-моторного союзу».

У Тернополі вже стало традиційним відзначати переможців змагань зіркою на Набережній ставу. Ця традиція збережеться цього року і на Набережній з’явиться декілька зірок переможцям після кожного етапу змагань у кожному виді водно-моторного спорту.

Реєстрація учасників на змагання розпочнеться 29 березня. Міський голова Сергій Надал закликає також зголошуватися волонтерів, які добре знають англійську мову.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares