Тернопіль відвідав директор чеського «Карітасу» Вацлав Кепрт (ФОТО)

Вацлав Кепрт, директор архиєпархіального «Карітасу» м. Оломоуц (Чехія) побував у Тернополі. У рамках візиту відбулася зустріч зі священиками Тернополя та деканами Тернопільсько-Зборівської архиєпархії з метою ділення досвідом створення та діяльності парафіяльних «Карітасів». Про це повідомили у прес-службі Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ.

5 4

У зустрічі взяв участь Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк) та Єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський Теодор (Мартинюк). Митрополит Василій презентував гостеві досягнення Тернопільського благодійного фонду «Карітас» і запросив до глибшої співпраці.

Відтак, у Тернопільському наркодиспансері Архиєпископ Василій за участю Вацлава Кепрта освятив палати військових, які повернулися із зони АТО й потребують лікування у медзакладі.

3 2

Після освячення Владика Василій привітав усіх працівників лікарні, відвідав палати з хворими, які перебувають на лікуванні, та роздав кожному образки з іконою Зарваницької Матері Божої.

Власне, ремонт преиміщень відбувся завдяки пожертві управління Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, а представники доброчинної організації «Карітас» із Чехії раніше передали постільне обладняння. Вони відзначили високу якість виконаних робіт.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares