Тернопільcькі рятувальники отримали посвідчення учасників бойових дій (ФОТО)

22 грудня начальник Управління ДСНС України у Тернопільській області полковник служби цивільного захисту Віктор Маслей вручив чотирьом працівникам Управління посвідчення учасників бойових дій. Про це повідомили у прес-службі Управління ДСНС УКраїни в Тернопільській області.

5

4 3

Також він цього дня побував у Кременецькому районному відділі ДСНС, де в присутності всього особового складу вручив відповідне посвідчення ще одному співробітнику, який повернувся після ротації з зони проведення антитерористичної операції.

Очільник пожежно-рятувальної служби області подякував колегам, які пройшли через АТО, за проявлений патріотизм, самовіддану працю, високий професіоналізм та сумлінне виконання службового обов’язку та відзначив важливість їхньої роботи.

2 1

Із початку проведення антитерористичної операції тернопільські рятувальники не залишаються осторонь. Вони активно працюють і в тилу, і на передовій. Працівники ДСНС організовують та відправляють гуманітарні вантажі для українських вояків, допомагають в евакуації мирних мешканців на безпечні території, беруть активну участь у відновленні систем життєзабезпечення, зведенні оборонних споруд та знешкодженні вибухонебезпечних залишків бойових дій у східних областях України. Адже розуміють: спільні зусилля, спрямовані на досягнення благої мети неодмінно дадуть позитивний результат.

About The Author


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares